Obserwuj

Promotor, sprzedawca sprzęt Gamingowy- Łódź Manufaktura

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 11:44, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492893034

Witam,

Poszukujemy osób z doświadczeniem chętnych do pracy na stanowisku promotora sprzętów gamingowych: myszy, klawiatury, słuchawki, podkładki

Praca na umowę zlecenie

Stawka: 14 zł/ h netto (na rękę)

Premia za osiągnięcie celów sprzedażowych: 130zł tygodniowo

Weekendy pracujące:

30.11-02.12.201822h ( piątek 6h, sobota 10h lub 8 h, niedziela 6h lub 8h)

07-08.12.2018 ( niehandlowa niedziela) 16h ( piątek 6h, sobota 10h)

14-16.12.201822h ( piątek 6h, sobota 10h lub 8h, niedziela 6h lub 8h)

17-23.12.2018- 44h praca od poniedziałku do niedzieli mogą być popołudnia.

Obowiązki promotora:

  • aktywna sprzedaż produktów
  • dbanie o ekspozycję
  • utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami i klientami
  • raportowanie w systemie

Osoby chętne do pracy proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Sylwia

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Łódź, Łódzkie, Śródmieście

Pokaż na mapie