To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Warszawa.

Projektant Dekoracji Okien Warszawa

Warszawa, Mazowieckie, Żoliborz Dodane o 15:00, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 500578027
4 200 zł/mies.

Poszukujemy projektanta - sprzedawcy do studia dekoracji okien.

  • Stabilna rodzinna firma działająca na rynku od 25 lat
  • Dogodna lokalizacja - Warszawa - Żoliborz
  • umowa o pracę
  • przyjazna atmosfera

Zakres obowiązków

  • Inspirowanie klientów i doradzanie.
  • projekty aranżacji z uwzględnieniem dostępnych w salonie tkanin, tapet, dywanów, karniszy itp
  • Pomiary u klientów i przygotowywanie kosztorysów
  • współpraca z pracownią krawiecką i ekipą montażową

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej,
  • mile widziana znajomość naszej grupy produktowej (tkaniny , tapety..)
  • mile widziane podstawowa wiedza krawiecka
  • umiejętności komunikacyjne, dokładność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kategorii B

Wyświetleń:170