To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łysomice.

Produkcja! Umowa o pracę! B. dobre warunki! Dośw. nie jest wymagane!

Łysomice, toruński, Kujawsko-pomorskie Dodane o 12:57, 4 października 2017, ID ogłoszenia: 349968390

Sohbi Craft Poland - japoński producent komponentów dla branży motoryzacyjnej i AGD poszukuje 3 osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Ostaszewo k/Torunia

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
- zwrot kosztów dojazdu do pracy
- zorganizowany i wygodny dojazd od strony Torunia i Chełmna
- stabilną i dobrze zorganizowaną pracę
- możliwości rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego
- umowę o pracę bezpośrednio z Sohbi Craft Poland (nie poprzez agencję zatrudnienia)
- dodatkowe ubezpieczenie na życie

Oczekiwania:

- chęci do pracy
- doświadczenie nie jest wymagane

Zadania:

- obsługa urządzeń produkcyjnych
- wzrokowa ocena produkowanych detali
- realizacja planów produkcji

Prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.pl lub poprzez stronę: www.sohbi.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Wyświetleń:4031

Ogłoszenia użytkownika Sohbi Craft Poland

Brak zdjęcia

Pracownik biurowy w dziale logistyki

Administracja biurowa

30 lis