To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Produkcja pralin / czekolady- Pracownik produkcji/ TYLKO dla KOBIET

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)

pilnie poszukuje:

PRODUKCJA PRALIN / CZEKOLADY - PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA TYLKO DLA KOBIET!

Miejsce pracy: NIEMCY, OK. ULM / RAVENSBURG / MONACHIUM

Agencja Pracy BERYL JOB CENTER z siedzibą w Opolu oraz Gliwicach zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec na stanowisko:

- POMOCNIK PRODUKCJI PRALIN/ CZEKOLADEK -

Praca dla pań / praca od 24.08.2020

Opis stanowiska:

·        Produkcja/ konfekcja słodyczy/ słodkości / pralin / czekoladek / figurek czekoladowych - praca przy taśmie

·        Pakowanie/komisjonowanie /zbieranie zamówień

·        Prace porządkowe

·        Praca do przyuczenia

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Dyspozycyjność do pracy od zaraz

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dostosowanie się do procedur

·        Znajomość j. Angielskiego lub niemieckiego

·        Własny samochód

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - projekt terminowy do końca października

·        Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie Niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas /  €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

  • Dodane o 13:50, 11 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:1700
  • ID ogłoszenia: 621755019

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja