To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Produkcja - lekka praca idealna dla kobiet ! OD ZARAZ!

Opis
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla Naszego klienta będącego producentem opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych. poszukujemy osób (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

<strong>Oferujemy:</strong>
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
• Realne nawiązania stałej współpracy bezpośrednio z firmą po 6miesiącach,
• Pracę w systemie 4brygadowym,
• Podstawowe wynagrodzenie 14zł brutto/h,
• Dodatki nocne + przez pół roku premia 100zł brutto za frekwencje, po pół roku 200zł brutto wypracowane według wskaźników,
• Możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
• Pakiet benefitów Adecco +Club,
• Profesjonalną współpracę i wynagrodzenie zawsze na czas,
• Pracę od zaraz !
• <strong>LEKKĄ PRACĘ IDEALNĄ DLA KOBIET,</strong>
• Pracę dla osób, które poszukują pracy sezonowej jak i stałej.

<strong>Obowiązki:</strong>
• Praca na produkcji
• Kontrola jakości produktu
• Montaż, oklejanie, pakowanie elementów skrzynek
• Usuwanie wad wyrobu w procesie okrawania i opalania
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

<strong>Wymagania:</strong>
• Chęci do pracy,
• Dyspozycja w systemie 4 brygadowym,
• Zdolności manualnych/

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Więcej informacji pod numerem telefonu: <strong> 695 - pokaż numer telefonu - </strong> Zadzwoń lub <strong>wyślij SMS</strong> o treści ’<strong>Produkcja Zabrze</strong> ’ - Oddzwonimy!

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.
  • Dodane o 17:01, 5 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 535051933

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.