To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Produkcja blatów z kwarcu - branża kamieniarska

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 16:01, 29 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 523382082
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Masz doświadczenie jako operator maszyn przemysłowych i posługujesz się niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym?

Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

Miejsce pracy: Magdeburg, Niemcy

Opis stanowiska:

• Produkcja blatów/płyt kamiennych
• Wprowadzanie ustawień maszyny produkcyjnej
• Kontrolowanie maszyny, jej parametrów i parametrów blatów
• Praca w systemie 2 lub 3 - zmianowym

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach przemysłowych
• Znajomość pracy z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

• Możliwość rozpoczęcia pracy w szybkim terminie
• Stabilne zatrudnienie i niemiecką umowę na warunkach pracy obowiązujących w tym kraju
• Miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1600 euro brutto, po okresie próbnym nawet do 2016 euro brutto
• Dodatek 100 euro netto za pracę w soboty
• Dodatek za nocną zmianę
• Możliwość uczestnictwa w dniach próbnych w celu poznania charakteru pracy (ok 3-5 dni) - kandydaci zapraszani po pozytywnym wyniku rozmowy rekrutacyjnej

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku pytań odnośnie oferty pracy, zachęcamy do kontaktu z rekruterem: 601 - pokaż numer telefonu -
Wyświetleń:559
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

od 4 000 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

Operator transmisji TV internetowej

IT / telekomunikacja

14 maj

od 3 600 zł/mies.do 5 600 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika