Obserwuj

Produkcja

Budzyń, chodzieski, Wielkopolskie Dodane o 14:42, 9 listopada 2018, ID ogłoszenia: 493495504
W związku z dynamicznym rozwojem spółka KABAT TYRE poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
- Praca przy linii produkcyjnej - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilną pracę w systemie zmianowym w rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Jeśli chce Pan/Pani by przesłane dane mogły być uwzględniane/wykorzystane w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownika produkcji jak również w innych/przyszłych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV poniższych klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KABAT TYRE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie, za pośrednictwem niniejszego formularza oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla celów niniejszej rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KABAT TYRE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka jawna moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie, za pośrednictwem niniejszego formularza oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dla celów przyszłych rekrutacji."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Aldona

3 500 zł/mies.

Budzyń, chodzieski, Wielkopolskie

Pokaż na mapie