To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Prcownik serwisu dziennego obsługa Hotelu Kraków

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 10:49, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525608967

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania. Poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze:

Pracownik Serwisu dziennego Kraków.Hotel

•ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

utrzymanie czystości na obiekcie

drobne prace związane z działalnością firmy

•WYMOGI:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz

doświadczenie - mile widziane

•OFERUJEMY :

atrakcyjne warunki zatrudnienia

dwa posiłki dziennie

przywileje wynikające z zatrudnienia jako osoba niepełnosprawna

zwrot koszów dojazu

Kontakt: Grzegorz: 324 - pokaż numer telefonu - pokaż numer telefonu - wew 5 lub 723 - pokaż numer telefonu -

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej

niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy

o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż

24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO;

w przyszłości Prezes UODO).

Wyświetleń:420
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Grzegorz

Brak zdjęcia

Praca w Biurze. Czerwionka-Leszczyny

Administracja biurowa

7 maj

Magazynier . Warszowice

Magazynier

7 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika