Pracowników serwisu sprzątającego - Kraków ul. Wąwozowa

17 zł/godz.

Firma USI Skawina z długoletnim doświadczeniem na rynku pilnie poszukuje osób na stanowisko „pracownik serwisu sprzątającego" na obiekt w Krakowie przy ul. Wąwozowej

Praca w godz. 15.30 - 19.30 od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • Ogólne utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych

Wymagamy:

  • Chęci do pracy
  • Punktualności
  • Sumiennie wykonywania powierzonych obowiązków.

UWAGA: ze względu na brak odpowiednich pozwoleń nie możemy zatrudniać obcokrajowców.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niezbędne środki oraz sprzęt do wykonywania pracy.

Dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. 606 - pokaż numer telefonu - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00

W związku z wprowadzeniem w dniu 25 maja 2018 r. rozporządzenia dotyczącego ustawy o ochronie danych osobowych, oświadczamy iż dane Państwa będą wykorzystywane tylko w celu rekrutacji na stanowisko pracy. Jeżeli rekrutacja nie dojdzie do skutku, dane osobowe zostaną usunięte bez zbędnej zwłoki oraz nie będą dalej przetwarzane przez firmę USI Skawina Sp. z o.o. oraz Usługową Spółdzielnię Inwalidów, obie z siedzibą w Skawinie przy ul. Torowej 33.

  • Dodane o 12:18, 27 maja 2020
  • Wyświetleń:605
  • ID ogłoszenia: 417288391

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Kraków, Małopolskie, Nowa Huta