Obserwuj

Pracowników Kuchni Maxipizza Kielce. Bardzo dobre warunki.

Kielce, Świętokrzyskie Dodane o 14:29, 8 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 282065485
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracowników kuchni (Maxipizza Kielce - ul. Słoneczna 1) .

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie pizzy i innych produktów
- Przygotowanie ciasta
- Obsługa Klienta telefoniczna
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- Chęci i zaangażowanie do pracy
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
- doświadczenie w sieciach gastronomicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjna stawka od 13 zł netto/h( na rękę )
-Dodatkowe comiesięczne premie ( 320 zł netto /na rękę )
- Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
- Rozwój zawodowy (możliwość szybkiego awansu na stanowiska funkcyjne)
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- umowa o pracę

Proszę wysyłać CV ze zdjęciem przez wiadomość lub dzwonić w celu umówienie się na spotkanie

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Ela

Brak zdjęcia

3 500 zł/mies.

15 zł/godz.

15 zł/godz.

16 - 20 zł/godz.

Kielce, Świętokrzyskie

Pokaż na mapie

Ela

Na OLX.pl od paź 2014 Ogłoszenia użytkownika