To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Skierniewice.

Pracownik zakładu produkcyjnego.

Skierniewice, Łódzkie Dodane o 09:14, 24 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 480643364
3 500 - 5 000 zł/mies.
Zadania na stanowisku:

Praca przy zautomatyzowanych urządzeniach produkujących materiały budowlane, w tym:
• Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi linii
• Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
• Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów

Od kandydatów oczekujemy:
• Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki
• Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dużym atutem będzie:
• Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych lub/i suwnic
• umiejętności mechaniczne (np. uprawnienia spawalnicze)

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
• Umowa o pracę (pełny etat)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)
• Stabilność zatrudnienia
Wyświetleń:17
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Bruk-Bet

Brak zdjęcia

Specjalista dz. Magazynu

Produkcja

wczoraj
11:35

Magazynier- kontroler bramowy

Produkcja

wczoraj
08:28

Operator ładowarki

Produkcja

14 sty

od 3 000 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika