To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kierowca / kurier w Łódź.

Pracownik Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego / Serwisant

Łódź, Łódzkie, Polesie Dodane o 12:13, 9 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 487162947

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO zatrudni w Łodzi na pełny etat po 3 miesięcznym okresie próbnym mężczyznę, który będzie w firmie odpowiedzialny za serwis, wynajem i sprzedaż sprzętu rehabilitacyjnego.

WYMAGANIA I OBOWIĄZKI:

• Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

• Umiejętności ogólno-techniczne – typ „Złotej Rączki”

• Komunikatywność i wysoka kultura osobista

• Dobra organizacja pracy

• Dbałość o powierzone mienie i miejsce pracy

• Dobra sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

• Pracę w oparciu o umowę o pracę

• Dobre warunki zatrudnienia i płacy

• Elastyczne godziny pracy

• Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:1842