Obserwuj

Pracownik Windykacji Terenowej Profi Credit Polska S.A.

Zgorzelec, zgorzelecki, Dolnośląskie Dodane o 19:11, 17 marca 2019, ID ogłoszenia: 498143877

Zatrudnię na stanowisko:

PRACOWNIK WINDYKACJI TERENOWEJ Firmy Profi Credit Polska SA w charakterze pracy dodatkowej lub stałej na terenie Świdnica-Zgorzelec, miejsce pracy dostosujemy do potrzeb pracownika!

Wymagania:

  • chęci do pracy, motywacja i nastawienie na postawione sobie cele
  • prawo jazdy kat B, samochód
  • umiejętności nawiązywania kontaktu
  • nie wymagane doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej
  • atrakcyjny system wynagrodzenia i dodatkowych premii
  • pełne szkolenie na stanowisko
  • pełne wsparcie przełożonych

Obowiązki

  • nawiązywanie kontaktu z klientami
  • motywowanie do spłaty zadłużeń
  • kontrolowanie wpłat

Czas pracy:

  • nieokreślony - sam decydujesz kiedy i w jakim czasie chcesz pracować

Mile widziane zarówno osoby bez doświadczenia jak i Pracownicy Windykacji.

CV proszę kierować na adres e-mail.

Należy załączyć klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Radek

Zadbany, doinwestowany z rąk prywatnych

Szosowo - Turystyczny

14 mar

6 500 zł

Lokal użytkowy/biuro/sklep/gastronomia bez pośredników

1 700 zł

4 300 zł

500 - 10 000 zł/mies.

Zgorzelec, zgorzelecki, Dolnośląskie

Pokaż na mapie