Obserwuj

Pracownik w Dziale Utrzymania Ruchu

Bytom, Śląskie Dodane o 14:48, 22 listopada 2018, ID ogłoszenia: 496237174

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres zadań:

  • wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektroniki
  • wykonywanie planowanych serwisów
  • wykonywanie prostych napraw automatyki oraz mechanicznych
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami zagranicznymi (komunikacja w j. angielskim) w celu opracowywania założeń serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronik
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego (serwisant elektroniki lub automatyki, serwisowanie maszyn CNC)
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego - język techniczny

Warunki:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku, na 1 zmianie (6:00-14:00)
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Ewelina

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Bytom, Śląskie

Pokaż na mapie