Obserwuj

Pracownik w dziale HR - praca od zaraz!

Niepołomice, wielicki, Małopolskie Dodane o 20:11, 18 października 2018, ID ogłoszenia: 485118558

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

• Otwartą i przyjazną atmosfera pracy
• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji
• Dostęp do nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

Zadania:

• Realizacja projektów rekrutacyjnych
• Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
• Tworzenie i publikacja ogłoszeń w dedykowanych portalach internetowych
• Wstępna selekcji aplikacji
• Telefoniczny kontakt z kandydatami
• Udział w spotkaniach rekrutacyjnych
• Dokumentowanie prowadzonych projektów

Wymagania:

• Doświadczenie lub praktyki w firmie doradztwa personalnego lub działach HR
• Mile widziane wykształcenie wyższe (zasoby ludzkie, zarządzanie)
• Zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji
• Silna motywacji do działania i uczenia się
• Własna inicjatywa
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

Kierownik Serwisu Huawei

IT / telekomunikacja

29 wrz

Pracownik Produkcji

Produkcja

13 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej