To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Kraków.

Pracownik Utrzymania Czystości - Kraków (Kotlarska)

Kraków, Małopolskie, Grzegórzki Dodane o 15:41, 9 maja 2019, ID ogłoszenia: 511852178
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejsce pracy: Kraków

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 735 200 748

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:

Dogodne godziny pracy (6.00-14.00; pon-sob.)

Bardzo dobra lokalizacja, biurowiec klasy A

Niezbędne narzędzia do pracy

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji – terminowe wypłaty!

Świetną atmosferę pracy

Wsparcie Zespołu i przełożonego

Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Utrzymanie czystości w obiekcie

Wyświetleń:1781
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Barbara

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika