Pracownik transportu wewnętrznego z kat.B (BSH)

Poszukujesz pracy w dużej międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV. Aktualnie do fabryki B/S/H/ poszukujemy - Pracownika transportu wewnętrznego z prawem jazdy kat. B

oferujemy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia podstawa 22,60 zł + premia do każdej godziny
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez B/S/H/ po okresie próbnym
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia (ul. Żmigrodzka 143)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

zadania
  • transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu
  • obsługa wózka typu milk run
  • prace porządkowe
  • udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

oczekujemy
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie pracy w magazynie
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dbałości o jakość pracy oraz nastawienie na pracę zespołową
  • sumienności i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 11:07, 28 lipca 2020
  • Wyświetleń:493
  • ID ogłoszenia: 616688086
Użytkownik

Mirela Wojtyla

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie, Psie Pole

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Mirela Wojtyla