Obserwuj

Pracownik terminala okolice Białegostoku

Złotoria, gm. Choroszcz, białostocki, Podlaskie Dodane o 15:59, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504885871

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik terminala okolice Białegostoku/Złotoria
nr referencyjny: PRT/0119/BIA

Opis stanowiska pracy:
- Kompleksowa obsługa logistyczna zgodnie ze standardami firmy
- Kompletacja towaru
- Prace magazynowe przy terminalu
- Układanie towaru na palecie

Wymagania:

- Dobra sprawność fizyczna
- Zdolności manualne oraz spostrzegawczość
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
- Uprawnienia na wózki widłowe UDT-warunek konieczny
- Doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym- mile widziane.

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia

Prosimy o załączenie do aplikacji następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." oraz "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Małgorzata

Brak zdjęcia

Kasjer/sprzedawca

Kasjer / ekspedient

dzisiaj
11:25

Hydraulik

Praca za granicą

dzisiaj
11:15

Kasjer/-ka

14 sty

od 20 zł/godz.do 23 zł/godz.

Operator wózka widłowego

Magazynier

dzisiaj
09:36

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Złotoria, gm. Choroszcz, białostocki, Podlaskie

Pokaż na mapie

Małgorzata

jest online Na OLX.pl od lut 2010 Ogłoszenia użytkownika