Obserwuj

Pracownik Techniczny, Tomaszów Mazowiecki - Abra S.A.

Tomaszów Mazowiecki, tomaszowski, Łódzkie Dodane o 10:48, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496977590

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Jeżeli:

• Potrafisz uporządkować i zorganizować przestrzeń wokół siebie

• Lubisz rozmawiać z ludźmi i chętnie im pomagasz

• Poszukujesz swojego miejsca na dłużej

• Masz dobrą kondycję fizyczną, a przeniesienie mebla nie stanowi dla Ciebie problemu

A jeśli do tego jeszcze:

• Angażujesz się w swoje obowiązki

• Samodzielnie montowałeś meble

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

• Montaż mebli ekspozycyjnych

• Obsługa magazynu sklepowego

• Rozładunek i załadunek dostaw

• Wydawanie towaru Klientom

Oferujemy:

• Umowę o pracę – pełny etat

• Stabilne zatrudnienie

• Stałe wynagrodzenie

• Szkolenie stanowiskowe

• Rabaty na asortyment sklepu Abra

Chcemy Cię poznać. A Ty – Chcesz poznać nas?

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Abra S.A.

Sprzedawca - Kasjer, Szczecin - Abra S.A

Kasjer / ekspedient

wczoraj
09:28

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Już od ponad 25 lat oferta Abry tworzona jest z myślą o potrzebach Klientów. Meble dostępne w naszych sklepach są funkcjonalne oraz zapewniają wysoki komfort użytkowania, a jednocześnie mają atrakcyjne ceny.

W ponad 100 sklepach Abry, magazynach i biurze pracuje wielu zdolnych, mądrych i pozytywnych ludzi. Dlatego takich samych szukamy w procesach rekrutacyjnych – w końcu musimy do siebie pasować.

Na co dzień jesteśmy raczej zapracowani – tak to jest kiedy firma prężnie się rozwija, ale nie zapominamy o uśmiechu, w końcu to my kreujemy zmiany. A kiedy ktoś z nas potrzebuje pomocy – wiemy, że możemy na siebie liczyć.
... czytaj więcej