Pracownik sklepu spożywczego - Rzepin - OD ZARAZ

3 074 zł/mies.

Pracownik sklepu spożywczego

Rzepin (ul. Słubicka 27)

Obowiązki:

Obsługa kasy, wykładanie towaru, prace pomocnicze, prace porządkowe

Oferujemy:

- 18,30 brutto/h

- Pracę w miłym i zgranym zespole.

- Początkowo umowa zlecenie, później możliwość przejścia na umowę o pracę.

Godziny pracy (praca dwuzmianowa)

I. 6:30-14:30

II. 14:00-22:00

Wymagania:

- Książeczka sanepid - obowiązkowo

- Dyspozycyjność od zaraz - obowiązkowo

- Odpowiedzialność

- Gotowość do pracy zmianowej

Zapraszamy do kontaktu oraz przesyłania CV poprzez portal olx.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy zachęcamy do złożenia aplikacji. Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http://www.mkinterim.pl/rodo.html

  • Dodane o 15:03, 22 września 2020
  • Wyświetleń:242
  • ID ogłoszenia: 628452515

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Rzepin, słubicki, Lubuskie

Ogłoszenia użytkownika Maciek