To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Pracownik Sezonowy w Fabryce Czekolady

Opis
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
W związku ze wzmożonymi przygotowaniami na<strong> kolejny czekoladowy sezon,</strong> firma MONDELEZ Polska poszukuje Osób chętnych do pracy przy procesie powstawania CZEKOLADY!

<strong>Jesteś uczniem lub studentem? Albo potrzebujesz dodatkowej pracy, żeby zarobić na wakacje?</strong>
<strong>Dołącz do zespołu i pracuj z nami przy produkcji najlepszej czekolady na rynku!</strong>

<strong>Oczekiwania</strong>
<strong>Możemy zaoferować:</strong>

• <strong>Umowę o pracę tymczasową</strong>
• <strong>Zdobycie pierwszego doświadczenia</strong> zawodowego - fajne miejsce na Twoją pierwszą pracę
• Przyjazną atmosferę pracy - <strong>ekipa ludzi w Twoim wieku</strong>
• Transport pracowniczy - <strong>dojazdy do pracy za darmo</strong>
• Wynagrodzenie + premie - <strong>nowe, wyższe stawki</strong>
• Pakiet Premium - MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie i bony zniżkowe

<strong>Oferta</strong>
<strong>Kluczowe kompetencje:</strong>

• Ukończone <strong>18 lat</strong>
• <strong>Książeczka SANEPID</strong>

<strong>Kontakt: 775 - pokaż numer telefonu - / 606 - pokaż numer telefonu - / 882 - pokaż numer telefonu - </strong>

Nr ref: OMP/037/MSL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Skarbimierz
  • Dodane o 15:02, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 535983492