Obserwuj

Pracownik Sekcji Chemicznej w Fabryce Puszek

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie Dodane o 11:00, 19 listopada 2018, ID ogłoszenia: 482414810
NASZA OFERTA:
•Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
•Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premie kwartalne
•Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia
•Rozbudowany pakiet motywacyjny i socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów)
•Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz jasne zasady awansu
•Nagroda do 700zł za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
•Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie

ZADANIA NA STANOWISKU:
•Obsługa maszyn obróbki ścieków technologicznych, stacji demineralizacji wody oraz układu emulsji chłodząco-smarującej
•Przygotowywanie substancji chemicznych niezbędnych do procesu oczyszczania ścieków
•Kontrola parametrów oczyszczanych ścieków
•Transport i załadunek substancji chemicznych

OCZEKIWANIA:
•Wykształcenie min. zawodowe
•Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
•Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•Atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych
•Dyspozycyjność i gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy

Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku "Aplikuj"
lub dostarczenia aplikacji osobiście na adres: CAN-PACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy, ul Kobaltowa 2 (Osowa Góra).

Poznaj nas bliżej:

CAN-PACK S.A.
31-358 Kraków
Jasnogórska 1
NIP: 677 - pokaż numer telefonu - 9, REGON: 350 - pokaż numer telefonu - , spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 541 8 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy. NIP: 677 - pokaż numer telefonu - 9 Kapitał zakładowy: 275 - pokaż numer telefonu - PLN, kapitał wpłacony: 275 - pokaż numer telefonu - PLN.

Ogłoszenia użytkownika CAN-PACK S.A.

3 350 - 3 650 zł/mies.

O firmie

Grupa Can Pack z siedzibą główną w Krakowie należy do grona 4 największych producentów puszek napojowych oraz wieczek łatwootwieralnych w Europie.
Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy, będąca istotną częścią Grupy Can Pack, jest zautomatyzowanym i wysokowydajnym producentem nowoczesnych opakowań napojowych.
FPN w Bydgoszczy jest znaczącym i solidnym pracodawcą w regionie, a zatrudnieni pracownicy wykonują zadania według najnowocześniejszych zasad organizacji pracy przy wykorzystaniu maszyn, urządzeń i technologii na najwyższym światowym poziomie. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników, którym zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych, tj. premia kwartalna, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie
do posiłków, dofinansowanie do wczasów.
... czytaj więcej