To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Kraków.

Pracownik punktu obsługi klienta -Kraków Czyżyny

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 21:07, 16 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 522564568
14 - 15 zł/godz.

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku obsługi klienta w punkcie przyjmowania zakładów bukmacherskich.

Lokalizacja : Kraków Czyżyny

Wymagania :

  • Uczciwość
  • Punktualność
  • Rzetelność
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki:

  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • przestrzeganie procedur wewnętrznych
  • dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:

  • umowę zlecenie, możliwość zmiany na umowę o pracę po okresie próbnym
  • wstępne szkolenie
  • opiekę Kierownika Regionu
  • premie uzależnione od wyników sprzedaży i zaangażowania

Kandydaci zainteresowani ofertą pracy proszeni są o aplikację CV wraz ze zdjęciem

Wyświetleń:930
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Milenium

Brak zdjęcia

od 14 zł/godz.do 15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika