Pracownik produkcyjny ( również do przyuczenia)

2 600 - 3 000 zł/mies.

Firma produkcyjna w Kaliszu - Konveyor Polska ul. Metalowców 12-14 zatrudni pracowników na Produkcje:

Obowiązki i odpowiedzialność:
Obsługa i zapewnienie efektywnej pracy na linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń w branży agd
Dokonywanie manualnych prac oraz poprawek i dbanie o stan techniczny urządzeń
Ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: liderami, magazynem, działem jakości i działem utrzymania ruchu
Przestrzeganie wewnętrznych procedur, zasad BHP i p/poż
Wymagania i umiejętności:
Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń
mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora na produkcji
odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie
umiejętność pracy w zespole
gotowość do pracy w systemie 2 i 3 zmianowym
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy ( pierwsze 3 miesiące w ramach firmy zewnętrznej)
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
Udział w tworzeniu nowego środowiska pracy jak również możliwość aktywnego rozwoju zawodowego
Szkolenia zawodowe
Kartę Multisport

Jesteśmy na FB - Konveyor Polska

  • Dodane o 16:08, 30 czerwca 2020
  • Wyświetleń:23704
  • ID ogłoszenia: 453064263

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Kalisz, Wielkopolskie

Ogłoszenia użytkownika Konveyor Polska