Obserwuj

Pracownik produkcyjny praca fizyczna Niemcy- blisko granicy

Wrocław, Dolnośląskie, Śródmieście Dodane o 23:50, 22 maja 2019, ID ogłoszenia: 519444784

East Power sp. z o. o. KRAZ 18242 świadczy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowiska:

Komisjoner/ praca na produkcji - praca również dla Kobiet

Lokalizacja: okolice Drezna, blisko granicy

Wymagania:
- Pracowitość,
- Dobra organizacja pracy,
- Odpowiedzialność i zaangażowanie

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie do wysyłki paczek (lekkie)
- Komisjonowanie

Zapewniamy:

- Umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta),

- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,

- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin (8h/dziennie + nadgodziny),

- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.,

- Korzystną I klasę podatkową – więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście III klasę podatkową,

- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.

- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,

- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.

- Zwrot kosztów za badania lekarskie. (po pierwszym przepracowanym miesiącu),

-Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,

- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV przez formularz aplikacyjny - wiadomość priv oraz kontakt telefoniczny

Nr telefonu:

1. + 485 - pokaż numer telefonu -
2. + 485 - pokaż numer telefonu -
3. + 485 - pokaż numer telefonu -
4. + 485 - pokaż numer telefonu -

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Katarzyna

Brak zdjęcia

od 3 200 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

16 zł/godz.

Pracownik Biurowy/ Administracyjny

Administracja biurowa

30 kwi

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Wrocław, Dolnośląskie, Śródmieście

Pokaż na mapie