Pracownik produkcyjny- konfekcjonowanie produktów

2 800 - 3 500 zł/mies.

Pracownik produkcyjny -konfekcjonowanie produktów

Od zaraz poszukujemy pracowników do produkcji upominków -konfekcjonowanie

Oferujemy:

- Stała praca w firmie o 30-sto letniej tradycji ,w Krakowie ul.Balicka od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00do 14:00

-Dowolna forma zatrudnienia-preferowana umowa o pracę

-możliwość zdobycia doświadczenia

-praca w miłej atmosferze

-prowizja od wyników

-gwarantowane terminowe wynagrodzenie

Obowiązki:

-prosty manualny montaż produktów

-pakowanie produktów

-dobra organizacja pracy

Wymagania:

-predyspozycje do prac manualnych ( dokładność i staranność )

-dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

-samodzielność

-mile widziana znajomość programu INSERT

Studenci mile widziani.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, na aplikowane przeze mnie stanowisko.

  • Dodane o 15:45, 24 października 2020
  • Wyświetleń:5521
  • ID ogłoszenia: 635166617

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Kraków, Małopolskie, Bronowice

Ogłoszenia użytkownika F.P.H.DIL