Obserwuj

Pracownik produkcji (zarób do 4700 zł brutto!)

Zabrze, Śląskie Dodane o 11:07, 20 maja 2019, ID ogłoszenia: 511953476

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego klienta, renomowanej firmy z branży automotive działającej na terenie Gliwic, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

  • praca na linii produkcyjnej, obsługa maszyn
  • kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • zdolności techniczne i manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym po 12h (I zmiana 7:00-19:00, II zmiana 19:00-7:00)

Oferujemy:

  • pracę wykonywaną na terenie Gliwic z bezpłatnym transportem z okolicznych miejscowości (Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Knurów, Gliwice)
  • atrakcyjne wynagrodzenie ok. 3400 - 4700 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku;
  • dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs

Oferta kierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PowerJobs

od 3 600 zł/mies.do 4 200 zł/mies.

2 800 zł/mies.

3 600 zł/mies.

od 3 600 zł/mies.do 4 300 zł/mies.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
3 400 - 4 700 zł/mies.

O firmie

PowerJobs jest Agencją Pracy Tymczasowej, którą tworzy kreatywny zespół z dziesięcioletnim doświadczeniem w realizacji indywidualnych i kompleksowych projektów rekrutacyjnych.
... czytaj więcej