To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji- wznowiona rekrutacja, praca OD ZARAZ!

Opis
Poszukujesz pracy, możesz ją podjąć od zaraz i nie przeszkadza Ci system trzyzmianowy? Świetnie się składa- poszukujemy rzetelnych pracowników na stanowiska: pracownik/ca produkcji.Prowadzimy szybką rekrutację dla zdecydowanych osób!!

oferujemy
- stabilne zatrudnienie w firmie z branży automotive o dobrej lokalizacji
- umowę o pracę tymczasową na czas określony
- pracę w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie podstawowe (2270zł) + premia (800zł brutto)
Dodatkowo, wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:
- karta sportowa OK System,
- prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),
A także w ramach benefitów jednorazowych:
- bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
- zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
- kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania
- praca przy linii produkcyjnej, obsługa maszyn
- prace montażowe związane z montowaniem części do foteli
- kontrola jakości gotowego produktu

oczekujemy
- dyspozycyjności i gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od zaraz
- wysokiej motywacji do pracy
- zdolności manualnych
Zaaplikuj na to ogłoszenie!
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47.
  • Dodane o 12:21, 6 maja 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 528888701

Ogłoszenia użytkownika Tomasz Krasicki