To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Kraków.

Pracownik produkcji w branży automotive

Kraków, Małopolskie, Podgórze Dodane o 12:32, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 524081723

Firma JOBS PLUS., świadcząca usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy stałej oraz tymczasowej, dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kilku Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUCKJI W BRANŻY AUTOMOTIVE

Miejsce pracy: okolice REIMS

Poszukujemy dwóch osób!

Zakres obowiązków:

  • praca na produkcji elementów samochodowych
  • uczestniczenie w procesie produkcyjnym zaczepów samochodowych
  • lakierowanie samochodu (opcjonalnie)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji/pracy fizycznej
  • dobra kondycja fizyczna
  • precyzja i dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na warunkach polskich (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • samochód oddany do dyspozycji pracowników,
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu.

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasz Junior Recruitment Specialist. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503 491 434.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Pozwól nam poznać Cię bliżej i prześlij swoje aktualne CV.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641.

Wyświetleń:906
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Jobs Plus

Brak zdjęcia

Pomoc księgowej

Administracja biurowa

14 maj

Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

Obsługa klienta / call center

14 maj

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika