To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji - Sosnowiec

Opis
<p>Agencja Pracy Tymczasowej Balans Poland Sp. z o.o. (Certyfikat 5177) dla naszego Klienta poszukujemy do pracy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:
- składanie lamp samochodowych oraz lusterek,
- praca przy wtryskarkach, napylarkach,
- kontrola gotowego wyrobu.

Wymagania:
- minimalne doświadczenie na produkcji,
- zdolności manualne,
- chęć do pracy,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie 2300 zł miesięcznie brutto,
- pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Balans Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Juliusza Słowackiego 77, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Balans Poland Sp. z o.o."</p>
  • Dodane o 08:15, 12 czerwca 2019
  • Wyświetleń:4
  • ID ogłoszenia: 536348463

Ogłoszenia użytkownika Biuro Balans