Pracownik produkcji Rozbiór/Pakowanie/Konfekcjonowanie mięsa i wędlin

Grupa Sokołów S.A. jest liderem i najbardziej rozpoznawalną marką w branży mięsnej w Polsce. Produkty firmy są dostępne w 40 krajach na całym świecie m. in. w Europie i USA. Sokołów S.A. aktualnie zatrudnia ponad 8 000 osób.
W związku z uzupełnianiem kadry oraz rozwojem firmy do Oddziału w Sokołowie Podlaskim poszukujemy:
Pracownik produkcji (pakowacz/wędliniarz/rozbieracz-wykrawacz)
Nr ref.: PP/OS/2020
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

OBOWIĄZKI:
- wykrawanie elementów mięsnych wieprzowych;
- przygotowywanie mięsa do dalszej obróbki;
- układanie surowego mięsa lub wędlin w maszynie pakującej;
- etykietowanie i pakowanie mięsa lub wędlin w folie lub kartony;
- dbanie o czystość na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:
- ważne badania sanitarno-epidemiologiczne;
- ukończone 18 lat;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- wysoka dyscyplina i kultura pracy.

OFERUJEMY:
- pracę na dziale rozbioru/pakowania/konfekcjonowania mięsa lub wędlin;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pełne przeszkolenie i przygotowanie do wykonywania zadań na stanowisku pracy;
- darmowy posiłek regeneracyjny w trakcie pracy;
- dofinansowanie do karty MultiSport;
- możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia PZU.

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi.
Zapraszamy również do osobistego kontaktu z Działem Spraw Pracowniczych.
Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez "SOKOŁÓW" S.A. Oddział w Sokołowie Podlaskim”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 16:50, 22 maja 2020
  • Wyświetleń:4256
  • ID ogłoszenia: 545595638

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Sokołów Podlaski, sokołowski, Mazowieckie