Obserwuj

Pracownik produkcji- Racibórz

Racibórz, raciborski, Śląskie Dodane o 11:28, 18 marca 2019, ID ogłoszenia: 508198782

Zatrudnimy pracownika produkcyjnego- prosta praca produkcyjna. Miejsce pracy: Racibórz, ul. Stalowa.

Obowiązki:

-zapewnienie obsługi końca linii produkcyjnej,

-prace manualne,

-obsługa prostych maszyn pakujących.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

-stałe wynagrodzenie (+dodatek nocny),

-system zmianowy (6-14, 14-22, 22-06).

  • praca pon.-pt.

Oczekujemy:

-sprawności manualnej,

-sprawności fizycznej,

-mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na linii produkcyjnej.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV lub kontakt w godz. 9-17.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/ 482 - pokaż numer telefonu - RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. "

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Justyna

3 400 zł/mies.

od 18 zł/godz.do 19 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
2 250 zł/mies.