To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Gliwice.

Pracownik produkcji - produkcja materiałów budowlanych

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRODUKCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: NIEMCY, HANOWER

STANOWISKO: PRACOWNIK PRODUKCJI BLOCZKÓW BETONOWYCH / PUSTAKÓW

Opis stanowiska:

·        Praca na lini produkcyjnej

·        Ściąganie pustaków/ bloczków betonowych z lini produkcyjnej

·        Układanie na palety

·        Foliowanie gotowych palet

·        Proste prace

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        Pomoc w organizacji zakwaterowania na terenie niemiec

·        Wsparcie polskiego koordynatora

·        Wynagrodzenie zawsze na czas /  €

·        Liczne premie i bonusy - system poleć pracownika

Wymagania:

·        Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy od zaraz

·        Własny samochód

·        Wytrzymałość - praca fizyczna

·        Brak nałogów

·        Sumienność

  • Dodane o 15:44, 7 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:968
  • ID ogłoszenia: 621170880

Ogłoszenia użytkownika Beryl- Rekrutacja