To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji- praca od zaraz!

Opis
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z terenu Siemianowic Śląskich poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.

<strong>OFERUJEMY:

</strong>
-umowę o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę klienta
-wynagrodzenie podstawowe +premia+dodatki
-dodatkowa premia za polecenie pracownika!
-pracę na pełny etat
-dofinansowanie do obiadów
-możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
-karnet sportowy w atrakcyjnej cenie

<strong>OPIS STANOWISKA:</strong>

-praca na produkcji w branży motoryzacyjnej
-praca w ruchu przy obsłudze maszyn
-zatrudnienie na pełny etat od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
-oferta dotyczy pracy tymczasowej

<strong>WYMAGANIA:

</strong>
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
-motywacja i chęć do pracy
-nie wymagamy doświadczenia- firma zapewnia szkolenia i wdrożenie do pracy!

Miejsce pracy: SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Aplikuj lub zadzwoń:  723 - pokaż numer telefonu -
  • Dodane o 11:01, 18 maja 2019
  • Wyświetleń:3
  • ID ogłoszenia: 531409565

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.