To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji - Operator maszyn - Praca od zaraz !!!

Opis
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży automotive, poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku:

<strong>Oferujemy:
</strong>
• <strong>wysokie wynagrodzenie</strong>
• <strong>atrakcyjne premie</strong> (do 450zł brutto - miesięcznie)
• umowę o <strong>pracę tymczasową</strong>
• system <strong>poleceń pracowniczych</strong> <strong>(bonus 2250zł brutto)</strong>
• <strong>kursy językowe</strong>
• <strong>kursy zawodowe</strong>
• <strong>ciągły rozwój i szansę na zdobycie doświadczenia</strong>
• pracę w systemie <strong>III zmianowym (5D lub 6D)</strong>
• <strong>pikniki i spotkania rodzinne</strong>
• <strong>liczne imprezy integracyjne</strong>
• <strong>stabilne zatrudnienie</strong>
• <strong>kartę sportową</strong>
• <strong>dodatkowe ubezpieczenie</strong>
• <strong>pakiet zniżek w Adecco+Club u wybranych partnerów </strong>

<strong>Wymagania:</strong>
• chęci do pracy
• dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym, lub 4B - <strong>możliwość wyboru </strong>

<strong>Zadania:
</strong>
• montaż elementów układów kierowniczych
• obsługa maszyn produkcyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji <strong>’Aplikuj’</strong>, lub o kontakt pod numerem: <strong> 723 - pokaż numer telefonu - .</strong>
  • Dodane o 16:01, 29 maja 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 533650464

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.