To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Pracownik produkcji - możliwość długiej współpracy

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 11:33, 17 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496175232
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów w Łodzi poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• Obsługa maszyn
• Kontrola jakości

Oczekiwania
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nie wymagamy doświadczenia!
Masz szansę na stabilne, długofalowe zatrudnienie.

Oferta
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwość stałej współpracy
• Praca w systemie 3-zmianowym
• Premie miesięczne do 600 zł
• Dodatkowa premia za polecenie pracownika do 800 zł
• Pomoc opiekuna po stronie Agencji i odpowiednie szkolenia stanowiskowe
• Zapewniamy bezpłatny transport na terenie Łodzi oraz z Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego
• Benefity w ramach programu Manpower Premium: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, abonament medyczny Medicover, zniżki, rabaty

Nie czekaj na zmianę pracy, zadzwoń, prześlij CV.
Tel.: 696 - pokaż numer telefonu -

Numer ref. PPR/095/MKO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Wyświetleń:1756
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Manpower

Pracownik produkcji

Produkcja

9 sty

Magazynier

Magazynier

2 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika