To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Lipno.

Pracownik Produkcji Lipno - umowa o pracę

Lipno, lipnowski, Kujawsko-pomorskie Dodane o 07:40, 16 listopada 2017, ID ogłoszenia: 359903230

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego.

Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Lipnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Lipno

Naszym pracownikom oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, socjal itp.) w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
• Możliwość rozwoju i zdobywania nowych obszarów wiedzy zawodowej, uczestniczenia w szkoleniach

Od kandydatów oczekujemy:
• Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
• Aktualnej książeczki sanitarno - epidemiologicznej

Zadania:
• Praca przy linii produkcyjnej w procesie mrożenia i/lub pakowania owoców i warzyw

ZAPRASZAMY:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania".

Wyświetleń:6178

Ogłoszenia użytkownika Maja

Brak zdjęcia