To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śrem.

Pracownik produkcji - lekka praca

Śrem, śremski, Wielkopolskie Dodane o 17:51, 11 października 2018, ID ogłoszenia: 483580652

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Szukasz stałej pracy?
Interesuje Cię praca jednozmianowa i wolne weekendy? Atmosfera ma dla Ciebie znaczenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK - to szukamy właśnie Ciebie!

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowo - medycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Konarzyce (pod Śremem)

Oferujemy Tobie:
• umowę o pracę!
• miłą oraz przyjazną atmosferę,
• dobre warunki pracy - bez ciężkiej produkcji,
• jedną zmianę 7-15 oraz wolne weekendy.

Twoim zadaniem będzie:
• prosta praca na produkcji,
• bieżące zadania zlecone przez przełożonego,
• przenoszenie oraz załadunek towarów.

Wymagania:
• książeczka SANEPIDu,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT.

Nie wymagamy doświadczenia produkcyjnego.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Wyświetleń:1810
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

Kierownik Serwisu Huawei

IT / telekomunikacja

29 wrz

Pracownik Produkcji

Produkcja

13 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika