Pracownik produkcji - Konfekcjoner. U nas zrobisz uprawnienia na wózki

4 510 - 4 901 zł/mies.

Opis firmy

sia Abrasives Polska należąca do grupy Bosch zajmuje się produkcją wysokiej jakości materiałów ściernych. Bazujemy na sprawdzonych technologiach i surowcach, dlatego nasze materiały ścierne mają wszechstronne zastosowanie. Ze względu na zwiększoną liczbę zamówień poszukujemy pracowników produkcji.

Naszym pracownikom oferujemy:

- Umowa o pracę

- Premię miesięczną do 15%

- Możliwość rozwoju - podwyżki związane ze wzrostem umiejętności, finansowane przez firmę szkolenia na wózki widłowe i suwnice

- Pracę w bezpiecznych warunkach - zapewnienie pracownikom dobrych i komfortowych warunków pracy jest naszym priorytetem

- Benefity współfinansowane przez firmę: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

- Smaczne obiady w kantynie (dofinansowane przez firmę)

-Możliwość uzyskania uprawnień UDT

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn do produkcji materiałów ściernych - nauczymy Cię krok po kroku w jaki sposób zamawiać materiał potrzebny do produkcji, jak założyć go na maszynę, jak dobrać i ustawić odpowiednie parametry, a następnie na czym polega obsługa danej maszyny i na co zwracać szczególną uwagę.

Praca w systemie czterobrygadowym.

Kwalifikacje

Stanowisko wymaga czasami przenoszenia ciężkich ładunków.

Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej związane z obsługą maszyn/linii technologicznych (branża nie ma znaczenia). Jeśli nie - u nas się nauczysz.

  • Dodane o 10:57, 24 września 2020
  • Wyświetleń:140
  • ID ogłoszenia: 618604526
Użytkownik
  • Aplikuj
Lokalizacja

Goleniów, goleniowski, Zachodniopomorskie

O firmie
Należąca do Grupy Bosch sia Abrasives jest jednym z trzech największych na świecie producentów nasypowych materiałów ściernych i systemów szlifowania. Polski oddział firmy znajduje się w Goleniowie i zajmuje się przetwarzaniem, konfekcjonowaniem i dystrybucją systemów szlifowania w Polsce i na świecie. Aktualnie w Polsce spółka zatrudnia 460 osób. Dzięki rozbudowie zakładu w Goleniowie sia Abrasives ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy systemów szlifowania.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika SIA Abrasives - Grupa BOSCH