Obserwuj

Pracownik Produkcji i Logistyki

Lublin, Lubelskie Dodane o 13:58, 25 maja 2019, ID ogłoszenia: 329357152
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. jako część rodzinnego koncernu Senata GmbH od momentu powstania w 1927 roku stawia na systematyczny i trwały rozwój. W naszych fabrykach rocznie produkujemy ok. 300 000 napędów. Nasze silniki elektryczne i przekładnie to produkty mające przed sobą dużą perspektywę rynkową zapewniające nam czołową pozycję na rynku światowym. Posiadamy spółki-córki w Europie, Ameryce Północnej i Azji oraz przedstawicielstwa zagraniczne we wszystkich najważniejszych krajach przemysłowych. Od 2013 roku działamy w naszej siedzibie w Lublinie i chcemy kontynuować nasz sukces na polskim rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Profil Kandydata:

Wykształcenie zawodowe/średnie o profilu technicznym,
Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn,
Preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub w magazynie,
Dobra znajomość rysunku technicznego,
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, SEP i suwnice;

Zadania i odpowiedzialności:

Montaż napędów elektrycznych,
Maszynowe i ręczne uzwajanie silników elektrycznych, wykonywanie połączeń cewek uzwojeń, formowanie czoła uzwojeń, impregnowanie oraz wykonywanie testów elektrycznych montaż terminali silników elektrycznych,
Zgodnie z dokumentami wewnętrznymi komisjonowanie towarów dla Działu Produkcji oraz Rejestracja w systemie ERP,
Wewnętrzne wydawanie materiałów do Działu Produkcji,
Meldowanie różnic magazynowych i ewentualna rejestracja korekt;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w systemie trzyzmianowym,
Rozbudowany system premiowy (szczegółowe warunki płacowe zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej),

Nagrody w ramach systemu pomysłów pracowniczych,
Dodatkowe wypłaty pieniężnie z ZFŚS w okresach świątecznych, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci,
Pracę w międzynarodowej firmie,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,
Bezpłatne posiłki.

Prosimy o aplikowanie poprzez link :
lub przesyłanie CV w formie elektronicznej pocztą na adres:

ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.
Dział Kadr
ul. Erazma Plewińskiego 18
20-277 Lublin

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB