To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Warszawa.

Pracownik produkcji - Falenica

Warszawa, Mazowieckie, Wawer Dodane o 09:42, 13 marca 2018, ID ogłoszenia: 415558301
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Business Line Support dla firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Falenica, k/Warszawy

Zadania
- przygotowanie surowców do produkcji wyrobu
- obsługa linii w trakcie procesu produkcyjnego
- przygotowywanie produktów do kontroli jakości
- pakownie produktów gotowych

Oczekiwania
- mężczyźni z dobrym stanem zdrowia
- rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- umiejętność pracy w zespole

Oferta
- umowa o pracę
- praca 2-zmianowa poniedziałek - piątek
- wynagrodzenie stałe + premie
- pełne kombinezony robocze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wyświetleń:2475

Ogłoszenia użytkownika Business Line Support

Specjalista ds. obsługi klienta

Administracja biurowa

6 cze