To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Pracownik produkcji+dojazd i podwyższone stawki

Opis
Atmosfera w miejscu zatrudnienia jest dla Ciebie ważna? Szukasz stabilnej pracy w branży produkcyjnej? Aplikuj do nas! Rekrutacja do Fabryki Gum do żucia i Cukierków Mondelez Polska Production Sp. z. o. o. w Skarbimierzu-Osiedle trwa! Zapewniamy bezpłatny dojazd z Namysłowa!

Zapraszamy na spotkania 11.06.2019 w OHP Namysłów oraz 24.06.2019 UP Namysłów zaczynamy o godz. 10:00. Pracuj z Nami i zdobądź nawet 1000 zł za polecenie znajomego!

oferujemy

- od kwietnia 2019 nowe, wyższe stawki,
- stabilne wynagrodzenie zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
- umowę o pracę tymczasową (opłacane wszystkie składki ZUS oraz płatne urlopy),
- premie miesięczne oraz dodatki,
- paczki okolicznościowe,
- pracę w systemie zmianowym,
- bezpłatny transport pracowniczy m.in. z: Brzegu, Nysy, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy i
Grodkowa,
- bogaty pakiet benefitów RandstadPlus: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, pakiet zniżek
- możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

zadania

- ręczne pakowanie gum do żucia i cukierków do paczek,
- ręczne sortowanie oraz paletyzacja produktów
- realizacja planu produkcyjnego,
- segregacja odpadów,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- kontrola przebiegu procesu produkcyjnego oraz jakości produktu.

oczekujemy

- zdolności manualnych,
- motywacji do pracy,
- umiejętności pracy w zespole,
- gotowości do pracy w systemie 4 - brygadowym,
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
  • Dodane o 12:56, 28 maja 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 533391577

Ogłoszenia użytkownika Aneta Kucharska