Obserwuj

Pracownik produkcji branża stolarska

Olecko, olecki, Warmińsko-mazurskie Dodane o 06:52, 20 lutego 2019, ID ogłoszenia: 500514951

Firma Natural Okna Sp.z o.o. jest producentem drewnianej stolarki otworowej.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Olecku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

- praca przy obróbce mechanicznej elementów drewnianych okien i drzwi,

- okuwanie, szklenie okien i drzwi.

Wymagania:

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym,

- dokładność i staranność wykonywania powierzonych obowiązków,

- motywacja do pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 3500zł brutto w zależności od doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych e-mailem lub kontakt telefoniczny.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Zbigniew

Brak zdjęcia

3 200 zł/mies.

Kierowca kat."B" Polska- Anglia

Kierowca / kurier

19 lut

3 500 zł/mies.

Olecko, olecki, Warmińsko-mazurskie

Pokaż na mapie