To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji

Opis
<strong>Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji.</strong>
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

<strong>Zakres obowiązków</strong>
<strong>Miejsce pracy: Zabrze lub Gliwice</strong>
• <strong>Praca na produkcji, obsługa maszyn, pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów</strong>

<strong>Oczekiwania</strong>
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
• Mile wydziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub w pracy fizycznej
<strong>Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne wdrożenie!</strong>

<strong>Oferta</strong>
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - na pełen etat
• Podstawa 2800 zł brutto + premia + dodatki za godziny nocne i nadgodziny
• Możliwości rozwoju - kursy, szkolenia organizowane w firmie
• Pakiet benefitów: Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki
• Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
<strong>Nie zwlekaj, aplikuj!
</strong>

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
  • Dodane o 14:01, 20 maja 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 531802461

Ogłoszenia użytkownika Manpower