To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik Produkcji

Opis
<p>Jesteśmy prężnie rozwijającą się, międzynarodową firmą produkcyjną, zajmującą się produkcją małych części do branży automotive. Naszym celem jest zapewnienie stałego zatrudnienia oraz stworzenie przyjaznego miejsca pracy.

Obecnie poszukujemy pracowników do nowego oddziału w Gliwicach na stanowisku:
Pracownik linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Strefa Ekonomiczna w Gliwicach

Co oferujemy?
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, bezpośrednio w naszej firmie,
- Lekką pracę siedzącą,
- Stawka podstawowa + premie (jasno określone reguły wzrostu wynagrodzenia),
- Pracę w miłej i spokojnej atmosferze,
- Prywatne ubezpieczenie.

Zakres obowiązków:
- Prace przy produkcji małych komponentów do branży automotive,
- Obsługa nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych,
- Kontrola jakości produktów.

Czego wymagamy?
- Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
- Zdolności manualnych,
- Motywacji oraz zaangażowania w wykonywaną pracę,
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez portal OLX.

Prosimy o zamieszczenie w CV aktualnej klauzuli o ochronie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”</p>
  • Dodane o 16:26, 18 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 531240909