Pracownik produkcji

3 700 - 4 500 zł/mies.

Firma produkująca stolarkę PCV i Aluminium zatrudni pracownika na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI.

Delta Augustów, ul. Słowackiego 58.
Wymagania:
- chęć do pracy
- sprawność fizyczna
- wykształcenie min. zawodowe
Obowiązki:
- obsługiwanie i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcji okien,
- wykonywanie zadań związanych z procesem produkcji stolarki PCV,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:
- umowę (ZUS)

-jednozmianowy system pracy,
- możliwość zdobycia dużego doświadczenia w renomowanej firmie produkcyjnej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu olx.pl.

  • Dodane o 12:24, 3 czerwca 2020
  • Wyświetleń:471
  • ID ogłoszenia: 318561414

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Augustów, augustowski, Podlaskie

Ogłoszenia użytkownika DELTA Okna i Drzwi