To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Opolskiem.

Pracownik produkcji

Opis
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Pracownika produkcji

Miejsce pracy: Nysa
Nr referencyjny: PPN/0619/OP

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie miesięczne,
- dodatki i premie,
- pracę w systemie zmianowym.

Zadania:
- pakowanie produktów gotowych,
- kontrola jakości pakowanego wyrobu,
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:
- chęć do pracy,
- dyspozycyjność do pracy zmianowej,
- książeczka sanitarno-epidemiologicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
  • Dodane o 09:25, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:5
  • ID ogłoszenia: 535858974