To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Śląskiem.

Pracownik produkcji

Opis
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice
Stanowisko: Pracownik produkcji
Nr Ref.: PPR/0619/KAT

Zakres obowiązków:

- Zachowanie ciągłości produkcji;
- Obsługa maszyn produkcyjnych;
- Dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:

- Umowę o pracę podpisywaną z APT InterKadra;
- Długofalową współpracę;
- Pracę na pełen etat w systemie III zmianowym;
- Podstawę wraz z atrakcyjnym systemem premiowania (premia frekwencyjna, premia produkcyjna);
- Dodatek bony Sodexo;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oczekiwania:

- Zaangażowanie i chęci do pracy;
- Znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny);
- Motywacja;
- Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym;
- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Dodane o 14:35, 10 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 535976053