Obserwuj

Pracownik Pralni

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 02:10, 22 marca 2019, ID ogłoszenia: 497631491

Primena Pralnia mieszcząca się w centrum Wrocławia (ul. Sikorskiego 5 b) zatrudni Panie do obsługi pralni.

Oferujemy:

- 2400 zł netto + premia
- umowa o prace
- szkolenia
-możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

- obsługa mszyn pralniczych ( pralki, suszraki, magiel)

-maglowanie pościeli i innej bielizny płaskiej
- prasowanie koszul, sukienek, garniturów itp.

-obsługa klienta

Preferowane osoby z doświadczeniem.
Osoby bez doświadczenia nauczymy wszystkiego od podstaw.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email/ poprzez formlarz olx lub o kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

3 700 - 4 900 zł/mies.

Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto

Pokaż na mapie