To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Grodzisk Mazowiecki.

Pracownik porządkowy

3 400 - 4 200 zł/mies.

Firma J.H. Kierzel zatrudni pracownika

Miejsce pracy Milanówek /Grodzisk Mazowiecki

 PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Zakres obowiązków :

-wykonywanie drobnych napraw remontowych czyli malowanie czyszczenie odnawianie etc.

-utrzymanie porządku i czystości czyli zamiatanie grabienie etc.

-inne prace porządkowe.

Wymagania :

- niekaralność

- dokładność

- dobra organizacja pracy

- zaangażowanie i chęć do pracy

- dyspozycyjność

- rzetelność

- odpowiedzialność

- uczciwość

- aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne.

Oferujemy:

- wynagrodzenie  3400 - 4200 brutto

-elastyczny czas pracy

CV prosimy kierować na maila

lub telefonicznie na numer  22  755 - pokaż numer telefonu - , 22 724 -86-64 w godzinach 7-15 .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Przed wysłaniem przez Pana/Panią dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania przez nas Pana/Pani danych osobowych [RODO] dostępną pod linkiem www.piekarniakierzel.pl/Aktualności/Rodo

  • Dodane o 11:01, 27 lipca 2020
  • Wyświetleń:706
  • ID ogłoszenia: 619018985

Ogłoszenia użytkownika Piekarnia